Genel Tanıtım

Hastanemiz 2000 yılından bu yana toplam 5000 m2 alanda yılın 365 günü, güçlü sağlık kadrosu ve hasta haklarına saygılı personeli ile hem halkımıza hem de diğer ülkelerden gelen yerli ve yabancı misafirlerimize İstanbul Anadolu Yakasında, Acil Servisleri, 3 yataklı Ameliyathanesi, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, Koruyucu Hekimlik Uygulamaları, ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerini veren birimleri, tam donanımlı Laboratuvar ve Radyoloji Üniteleri ile geniş kapsamlı hizmetler vermektedir.

Yoğun Bakım Üniteleri ve deneyimli Kadın Doğum ekibi ile bölgesinde haklı bir üne sahip olan hastanemiz, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı hedeflemektedir. Bu hedeften hareketle hastalarına yüksek standartlarda hizmet verebilmek için gerçekleştirilen tıbbi cihaz ve ekipmanların yenilenmesine yönelik çalışmalarını da her geçen gün sürdürmektedir.

Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitelerimizdeki başarılı çalışmaları sayesinde WHO ve Unicef tarafından önerilen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen “Bebek Dostu Hastane” ünvanını almıştır. Bebeklerimizin hayata sağlıklı bir başlangıç yapması amacıyla anne sütünün yararları ve doğru emzirme eğitimleri doğum yapan tüm annelere ve anne adaylarına verilmektedir.

Hizmetlerini Sağlık Bakanlığının belirlediğini kalite standartlarına göre düzenleyen ve bu konuda sürekli iyileştirme çalışmalarını sürdürmekte olan Özel Delta Hospital, ISO 9001:2008 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. ISO 9001-2008 kalite güvence belgesi ile hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini en uygun şartlarda hastalarımıza sunmanın  gururunu taşıyoruz.

Tıbbi Birimler

Uzman hekim kadromuz ile Dahili ve Cerrahi Tıp Birimlerimizde sağlığınız için her zaman hizmetinizdeyiz.

Ulaşım

Özel Aracınız İle Geliyorsanız

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geliyorsanız

Köprüyü geçtikten sonra Harem-Bostancı-Kocaeli çıkışını takip edip Göztepe- Bostancı- Kocaeli çıkışından çıkıp D-100 Kartal yönünde ilerleyiniz. D-100 üzerinde 50.Yıl Parkı İdealtepe yol ayrımından çıkıp yan yolda Rıfkı Tongsir Caddesi üzerinde sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Geliyorsanız

Köprüyü geçtikten sonra Bostancı-Maltepe-Ankara çıkışından çıkarak D-100 Kartal yönünde ilerleyiniz. D-100 üzerinde 50.Yıl Parkı İdealtepe yol ayrımından çıkıp yan yolda Rıfkı Tongsir Caddesi üzerinde sağda hastanemizi görebilirsiniz

Kadıköy’den Geliyorsanız

Rıhtım Caddesi üzerinden devam ederken Tepe Nautilus AVM’yi geçtikten sonra Acıbadem- Çevreyolu çıkışını takip edip, Çevreyolu-Göztepe çıkışından çıkıp D-100 Kartal yönünde ilerleyiniz. D-100 üzerinde 50.Yıl Parkı İdealtepe yol ayrımından çıkıp yan yolda Rıfkı Tongsir Caddesi üzerinde sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Kartal İstikametinden Geliyorsanız

E-5 Karayolu Kadıköy istikametine doğru ilerleyin. İdealtepe-Sahilyolu sapağından girip,İdealtepe-Sahilyolu istiklal caddesi üzerinde ilerleyin. İdealtepe- Küçükyalı sapağından girdikten sonra, Namık Kemal Caddesinde Dik Sokak istikametinde ilerleyiniz. Akgüvercin Sokağı üzerinde sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Minibüs İle Geliyorsanız

Gebze- Harem Minibüslerine binerek hemen hastanemizin önünde inebilirsiniz.

Otobüs İle Geliyorsanız

130Ş, 16A,16B,17K,21K,252,500L numaralı otobüsleri kullanarak Karayolları Otobüs durağından ininiz. Rıfkı Tongsir Caddesi üzerinde 200 metre yürüyünüz, sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanından geliyorsanız E-10 numaralı otobüsleri kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Metrobüsle Geliyorsanız

Uzunçayır durağında ininiz. 130Ş, 16A,16B,17K,21K,252,500L numaralı otobüsleri kullanarak Karayolları Otobüs durağında ininiz. Rıfkı Tongsir Caddesi üzerinde 200 metre yürüyünüz, sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Metro İle Geliyorsanız

Kadıköy- Kartal  Metro Hattında Küçükyalı durağında inip 3 numaralı kapıdan çıkış yaparak Rıfkı Tongsir Caddesi üzerinde 200 metre yürüyünüz, sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Marmaray İle Geliyorsanız

İdealtepe durağında ininiz; Rıfkı Tongsir Caddesi üzerinde 1500 metre yürüyünüz, sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz. Çocuk hastaların kardeş ve arkadaşlarının bir büyük nezaretinde 5-7 dakika ziyaretine izin verilmektedir.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00’den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Doktorlar

Dr.

Acil Servis

Dt. Raziye Eren

Ağız ve Diş Sağlığı

Dyt.

Beslenme ve Diyet

Op. Dr. Faruk Ziya Saygı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Hakan Gürbüz

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Reyhan Topuz

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Tahir Tosyalı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Veli Gültemiz

Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Ertan Özkural

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Op. Dr. Hanifi CAN

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Op. Dr. Selçuk Öztunç

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Op. Dr.Gökhan Pekcan

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op.Dr.Nülüfer Ünal (Ertürk)

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Prof. Dr. Serap Hastürk

Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Obada Vahbeh

Anestezi ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Hayrettin Yılmaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Müge Ala

Dahiliye (İç Hastalıkları)

Uzm. Dr. Musa Ekrem Açıkalın

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Tuncay Yılmazer

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm.Dr.Ercan Madenci

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Adres ve İletişim

ADRES
İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı – İstanbul (Haritada Göster)

TELEFON
0216 388 9999

E-POSTA
info@fsmtip.com