Genel Tanıtım

SAĞLIĞINIZ İÇİN HER ZAMAN YANINIZDA…

Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniye’de hizmete açmıştır.2017 Mayıs Ayında üçüncü şubemiz Fsm Tıp Merkezi Çekmeköy İstanbul Çekmeköy’de Hizmet vermeye başlamıştır.

Bizler FSM Tıp Merkezleri olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan yaşamına gösterdiğimiz özeni siz değerli hastalarımızın memnuniyetiyle ortaya koymaktayız. Hastalarımızın sağlık gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız.

FSM Tıp merkezlerinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla yanıt bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca sadece sağlık sorunlarını ve tedavilerini değil hastalıklardan korunma yollarını, sağlıklı beslenme önerilerini, yaşam kalitesini arttıracak püf noktalarını da hastalarımız konularının uzmanı doktorlarımıza danışarak öğrenebilmektedirler.

Tıbbi Birimler

Uzman hekim kadromuz ile Dahili ve Cerrahi Tıp Birimlerimizde sağlığınız için her zaman hizmetinizdeyiz.

Ulaşım

Özel Aracınız İle Geliyorsanız

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geliyorsanız

Köprüyü geçtikten sonra Sancaktepe- Çekmeköy- Şile çıkışını takip edip Şile Yolu istikametinde ilerleyin. Çekmeköy -Belediye- Çavuşbaşı çıkışından çıkıp Mimar Sinan caddesine giriniz. 200 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Geliyorsanız

Köprüyü geçtikten sonra Çekmeköy- Dudullu Organize Sanayi çıkışından çıkarak Şile Yolu istikametinde ilerleyin. Çekmeköy -Belediye- Çavuşbaşı çıkışından çıkıp Mimar Sinan caddesine giriniz. 200 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Sultanbeyli istikametinden Geliyorsanız

Sultanbeyli’den Sarıgazi istikametine ilerleyiniz Ankara Caddesi üzerinden Şile Yolu Ümraniye istikametine bağlanınız. Çekmeköy- Çavuşbaşı çıkışından çıkıp Mimar Sinan caddesine giriniz. 200 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Ümraniye istikametinden gelirseniz

Alemdağ Caddesinden Şile Yolu istikametine bağlanın.  Çekmeköy -Belediye- Çavuşbaşı çıkışından çıkıp Mimar Sinan caddesine giriniz. 200 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Ümraniye İstikametinden Geliyorsanız

14ŞB, 14ÇK, 132YM, 131Y,numaralı otobüsleri kullanarak hastanemiz önünde Siteler durağında ininiz. Çekmeköy- Ümraniye Minibüsleri ve Çekmeköy-Kadıköy sarı dolmuşlar ile  hastanemiz önünde inebilirsiniz.

Sultanbeyli İstikametinden Geliyorsanız

11ÜS,522ST otobüslerine binip Serindere durağından  inip 650 Metre yürüyünüz veya Çekmeköy- Ümraniye Minibüslerine binip  hastanemiz önünde inebilirsiniz.

Metro İle Geliyorsanız

Üsküdar- Çekmeköy metro hattı Çekmeköy istikametine bininiz. Çekmeköy son durakta inip sarı dolmuşlar ile  hastanemiz önünde inebilirsiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00’den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Doktorlar

Dt.Doruk Ergin

Ağız ve Diş Sağlığı

Dyt. Gizem Ahi

Beslenme ve Diyet

Op. Dr. Banu Yıldırım

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Savaş Bultaç

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Op. Dr. Selçuk Öztunç

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Op.Dr. Daniş Dikmen

Ortopedi ve Travmatoloji

Op.Dr. Tansel Atgın

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Önder M. Özerbil

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Kemal Bilgin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Kürşat Akagündüz

Dahiliye (İç Hastalıkları)

Uzm.Dr.Zehra Zeybek

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Adres ve İletişim

ADRES: Mimarsinan Mahallesi Mimarsinan Caddesi No:4-1A (Villa Belde Yanı)
Çekmeköy/İstanbul/Türkiye

TELEFON: 444 7 376
FAKS: +90 0216 557 83 98

E-POSTA:  info@fsmtip.com