Genel Tanıtım

SAĞLIĞINIZ İÇİN HER ZAMAN YANINIZDA…

Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniye’de hizmete açmıştır.2017 Mayıs Ayında üçüncü şubemiz Fsm Tıp Merkezi Çekmeköy İstanbul Çekmeköy’de Hizmet vermeye başlamıştır.

Bizler FSM Tıp Merkezleri olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan yaşamına gösterdiğimiz özeni siz değerli hastalarımızın memnuniyetiyle ortaya koymaktayız. Hastalarımızın sağlık gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız.

FSM Tıp merkezlerinde hastalarımızın kendilerini doktorlarımıza ve merkezimize yakın hissettikleri, hastalıkları ile ilgili sorularına rahatlıkla yanıt bulabildikleri hasta doktor ilişkisinin güven, açıklık ve saygıya dayandığı, ekip çalışması ve ileri teknoloji desteğinde sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca sadece sağlık sorunlarını ve tedavilerini değil hastalıklardan korunma yollarını, sağlıklı beslenme önerilerini, yaşam kalitesini arttıracak püf noktalarını da hastalarımız konularının uzmanı doktorlarımıza danışarak öğrenebilmektedirler.

Tıbbi Birimler

Uzman hekim kadromuz ile Dahili ve Cerrahi Tıp Birimlerimizde sağlığınız için her zaman hizmetinizdeyiz.

Ulaşım

Özel Aracınız İle Geliyorsanız

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Geliyorsanız

Köprüyü geçtikten sonra Kavacık-Beykoz-Riva çıkışından çıkarak ilerleyip Kavacık-Otağtepe-Paşabahçe istikametine devam ediniz. Kavacık-Otağtepe-Anadolu Hisarı tabelasından girip Kavacık- Çavuşbaşı- Otağtepe yönünde ilerleyiniz. Otağtepe-Paşabahçe tabelasından girip Çevreyolu- Çavuşbaşı tabelasından içeri girdiğinizde sağda hastanemizi görebilirsiniz

Beykoz istikametinden Geliyorsanız

Beykoz Cd. yönünden Şht. Aziz Cd. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin, Riva Cd. yönünde sola dönün. Kavacık/Edirne/Ankara tabelalarını takip edin ve Yeni Riva Yolu üzerine çıkın ,Kavacık- Çavuşbaşı- Otağtepe yönünde ilerleyiniz. Otağtepe-Paşabahçe tabelasından girip Çevreyolu- Çavuşbaşı tabelasından içeri girdiğinizde sağda hastanemizi görebilirsiniz

Ümraniye istikametinden gelirseniz

FSM Köprüsü istikametinde ilerleyiniz. Kavacık-Beykoz-Riva çıkışından çıkarak ilerleyip Kavacık-Otağtepe-Paşabahçe istikametine devam ediniz. Kavacık-Otağtepe-Anadolu Hisarı tabelasından girip Kavacık- Çavuşbaşı- Otağtepe yönünde ilerleyiniz. Otağtepe-Paşabahçe tabelasından girip Çevreyolu- Çavuşbaşı tabelasından içeri girdiğinizde sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Otobüs İle Geliyorsanız

137,15D,15BK,15TK,15TY numaralı otobüsleri kullanarak Şehit Hasan Kaya durağından ininiz. Fatih Sultan Mehmet Cad. üzerinde 50 metre geriye yürüdüğünüzde sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00’den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Adres ve İletişim

ADRES : Kavacık Mah. Misafir Sk. No:1 34810 – Beykoz / İSTANBUL

TELEFON : 444 7 376
FAKS : 0216 425 26 38
E-POSTA : info@fsmtip.com